Varen kan ses i butikken i: |
Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Emilia Honning |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 i privatbolig, 5 i næring år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 538772 (260) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043456 |
Beskrivelse
Eik er med sine velkjente åretegninger en utrolig vakker tresort, som gjengis meget naturtro i dette flotte HARO laminatgulvet, der med sin gyldne tone har et varmt uttrykk.
Gulvets overflate er det som kalles en authentic soft overflate, som både bidrar til gulvets vellignende utseende samt gjør at gulvet føles mykt og fløyelsaktig.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Emilia Honning har fas på alle fire sider, som fremhever de enkelte plankene når ditt gulv er lagt.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
