| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Emilia hvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. authentic soft overflade |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i næringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 538765 (114) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043441 |
Beskrivelse
Et lyst gulv kan medvirke til at et rom føles større samt lysere og med sine flotte lange brett gir gulvet Gran Via Eik Emilia Hvit deg samtidig et look som passer perfekt inn i den moderne skandinaviske boligstilen.
HARO laminatgulvets design er inspirert av hvitlakert eik og har med sin authentic soft overflate et meget naturtro utseende.
Den særlige overflaten gjør dessuten at gulvet føles fløyelsaktig og bløtt.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
