Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Emilia fløyelsgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. authentic soft overflade |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i næringsliv |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 538770 (209) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043447 |
Beskrivelse
Med sitt vakre fargespill, den flotte fløyelsgrå fargen og det meget autentiske utseendet er dette laminatgulvet et dekorativt innslag i boliginnredningen.
HARO laminatgulvet er en naturtro gjengivelse av gråtonet eik og føles takket være den særlige authentic soft overflaten også som et tregulv.
Gulvet Gran Via Eik Emilia Fløyelsgrå har et innebygd klikk-system og kan legges som et flytende gulv.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Fodlist - Eik Emilia Fløyelsgrå
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
