Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Eleganza Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens førende produsenter |
| Varenummer: | 05 541516 (5) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146576 |
Beskrivelse
Vakkert moderne laminatgulv i plankeformat med 4 siders fas, som fremhever de enkelte plankene når gulvet ditt er lagt.
Gulvet har et vakkert og naturtro trelook, inspirert av tresorten eik, og gjengir på flotteste vis eiketræets vakre åretegninger.
Laminatgulvet er produsert av en av verdens ledende gulvprodusenter HARO og har et moderne 5G klikk-system for enkel og lett montering.
Datablad
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
