| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Eleganza kremhvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiktrelook m. autentisk overflatestruktur |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 i privatbolig, 5 i næring år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541518 (579) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146567 |
Beskrivelse
Skønt lyst laminatgulv med et vakkert utseende, som er inspirert av et plankegulv i hvittonet eik.
Gulvet er produsert av tyske Haro og har en autentisk overflatestruktur som føles som tre.
Til tross for det lyse utseendet er gulvet, takket være den gode slitasjestyrken og den enkle rengjøringen og vedlikeholdet, et både flott og praktisk gulvvalg.
Laminatgulvet Gran Via Eik Eleganza Kremhvit har 4 siders fas, noe som fremhever plankene når gulvet ditt er lagt.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
