Varen kan ses i butikken i: |
Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Veneto Natur |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 541520 (291) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146573 |
Beskrivelse
Vakkert moderne laminatgulv med et autentisk og svært naturtro eikeutseende. Laminatgulvet har vakre lange planker, som på flotteste vis fremheves av en fas på alle 4 sider, når gulvet er lagt.
Laminatgulvet Gran Via Eik Veneto Natur har en autentisk matt overflate, som gjør det mer enn vanskelig å se og merke at det ikke er ekte tre. Overflaten gjør at gulvet ligner et oljet tregulv.
Laminatgulvet har et moderne 5G klikkesystem og kan legges som et flytende gulv.
Gulvet er i slitasjeklasse 32 og har en slitasjegaranti på 25 år.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
