Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Veneto Mocca |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 |
| Klikk system: | ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk matt overflate |
| Varenummer: | 05 541521 (50) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146591 |
Beskrivelse
Det vakre moderne laminatgulvet HARO Gran Via Eik Veneto Mocca ligner til forveksling et ekte tregulv i gråtonet eik. Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas, noe som fremhever de enkelte plankene når gulvet ditt er lagt.
Laminatgulvet har dessuten en spesiell authentic matt overflate, som gjør at gulvet også føles som tre og er utrolig behagelig å gå på med bare tær.
Laminatgulvet har et moderne 5G klikkesystem, som sikrer enkel og lett montering og betyr at gulvet kan legges som et flytende gulv.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
