| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Sølvlønn Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544741 (8) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341878 |
Beskrivelse
HARO laminatgulv med et moderne og naturtro lyst trælook. som skaper et elegant uttrykk i hjemmet ditt.
Gran Via Sølvløn Vario er et gulv i en høy kvalitet og er med sine skønne lange planker et imponerende syn.
Laminatgulvet er kjent for sin høye slitestyrke, som enkelt motstår daglig bruk og slitasje. De flotte plankene mister derfor ikke sin glans. Laminatgulvet er samtidig lett å rengjøre og vedlikeholde.
I tillegg til det moderne treplanke-utseendet, scorer laminatgulvet også mange poeng på det moderne 5G klikksystemet, som gjør at gulvet er enkelt å montere.
