| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Eleganza Antikkgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541514 (528) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146594 |
Beskrivelse
Med vårt vakre HARO laminatgulv Gran Via Eik Flavia Grå får du et moderne samt autentisk trelook som skaper harmoni i ditt hjem.
HARO laminatgulv har en høy slitasjestyrke samt en slitasjegaranti på 25 år, så med minimal vedlikehold vil gulvet ditt være vakkert og sterkt i årevis.
Laminatgulvet er utstyrt med et 5G klikk-system som gjør det enkelt å montere gulvet.
De lange og brede gulvplankene gir hjemmet ditt et luksuriøst preg.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
