| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Flavia Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544735 (633) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341872 |
Beskrivelse
Denne lyse moderne HARO laminatgulv vil gi hjemmet ditt et luksuriøst utseende og ligner til forveksling et plankegulv i hvittonet eik.
Gulvet er kjent for de flotte lange plankene med 4 siders fas, som fremhever plankene når gulvet er lagt.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Flavia Puro har kun behov for minimal vedlikehold for å forbli vakkert og sterkt. Gulvet har en slitasjestyrke som motstår daglig bruk og slitasje. Gulvet har en slitasjegaranti på 25 år.
Laminatgulvet har dessuten et praktisk 5G klikk-system som gjør det deilig enkelt å montere gulvet, selv for dem uten erfaring med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
