| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544744 (634) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341881 |
Beskrivelse
Dette flotte HARO laminatgulvet er et gulv som vil gi hjemmet ditt et luksuriøst utseende. Gulvets vakre trelook er inspirert av tresorten Eik.
Gulvet har en slitestyrke som motstår daglig bruk og slitasje. I tillegg krever laminatgulvet kun minimal vedlikehold for å forbli vakkert i mange år fremover.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Vario har en slitestyrkegaranti på 25 år og er utstyrt med et moderne 5G klikk-system, som gjør det enkelt å montere gulvet, selv uten forhåndserfaring med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
