| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Flavia Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544732 (662) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341869 |
Beskrivelse
Dette vakre HARO Laminatgulv gir hjemmet ditt et rustikt naturlig preg. Gulvet har et svært naturtro eikeutseende, som til forveksling etterligner utseendet av ekte treplanker.
Gulvet har en slitasjegaranti på 25 år og er i tillegg utstyrt med et praktisk 5G klikkesystem, som gjør det deilig enkelt å legge gulvet.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Flavia Natur er i et flott plankeformat med 4 siders fas.
Ønsker du høy slitasjestyrke, enkel montering samt et lekkert moderne gulv med et rustikt utseende, så er dette HARO Laminatgulvet akkurat noe for deg.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
