| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Eleganza Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 542053 (740) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146582 |
Beskrivelse
Det lekre HARO laminatgulvet Gran Via Eik Eleganza Røkt er et slitesterkt moderne gulv som vil være et opplagt valg til ditt hjem, hvis du liker mørkt tre.
HARO laminatgulvet har en superlekker overflate som føles som tre samt et utseende som til forveksling ligner røkt eik.
Gulvet har en slitasjegaranti på 25 år samt et moderne 5G klikksystem, som gjør det lett å montere gulvet, selv om man ikke har gulvleggererfaring.
Laminatgulvet er et miljøvennlig valg og bærer det tyske miljømerket Blauer Engel, som sikrer at gulvet er produsert med hensyn til både miljøet og inneklimaet.
