| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Eik Flavia Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544729 (807) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341866 |
Beskrivelse
Dette mørke rustikke HARO laminatgulv gir et helt spesielt og veldig vakkert uttrykk til hjemmet ditt. Gulvet er en etterligning av et plankegulv i røkt eik.
Gulvet har et 5G klikk-system, som gjør det enkelt å montere, også for deg som ikke har erfaring med gulvlegging.
Laminatgulvet har en slitestyrke-garanti på 25 år og er slitesterkt nok til å kunne klare hverdagens slitasje og strabaser.
Laminatgulvet har en autentisk strukturert overflate, som gjør at gulvet føles som et ekte tregulv.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
