| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Valnøtt Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i valnødstræslook m. autenthic soft overflade |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544738 (808) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341875 |
Beskrivelse
Træsorten valnøtt gjengis til perfeksjon i dette vakre mørke laminatgulvet fra tyske HARO. Laminatgulvet har et flott fargespill og er plankeformat med 4 siders fas.
Gulvet har et moderne 5G klikk-system, som gjør det lett å montere gulvet.
Laminatgulvet er praktisk samt rengjøringsvennlig, og den autentiske strukturerte overflaten gjør at gulvet også føles som et ekte tregulv.
Gulvet har en slitasjegaranti på 25 år samt en slitestyrke som lett klarer daglig bruk og slitasje.
Gran Via Valnøtt Vario bærer det tyske miljømerket Blauer Engel, noe som sikrer at gulvet er produsert med hensyn til både miljøet og ditt inneklima.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
