| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Gran Via - Akasie Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede brædder |
| Varenummer: | 05 544747 (809) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2341884 |
Beskrivelse
Denne vakre mørke HARO laminatgulv gir hjemmet ditt et elegant og luksuriøst utseende. Gulvets trelook er en naturtro gjengivelse av Akasietre.
Gran Via Akasie Vario har flotte lange planker som bidrar til det luksuriøse og vakre utseendet.
I tillegg til at gulvet har en slitasjegaranti på 25 år, har gulvet et smart 5G klikksystem, noe som gjør at det er enkelt å montere, selv om du ikke har erfaring med å montere et gulv.
Gulvet bærer det tyske miljømerket Blauer Engel, som er en garanti for at gulvet er produsert med hensyn til miljøet og ditt innemiljø.
