Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Sicilia Hvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 10 år i næringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 537368 (553) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1968647 |
Beskrivelse
Denne laminatgulv er i et lekkert lyst nordisk utseende og har navnet Eik Sicilia hvit.
Gulvet er i plankegulvsformat og har noen flotte planker, som sees tydelig da gulvet har 4 siders fas.
Denne HARO Tritty 200 Aqua laminatgulv er også godt for dem som gjerne vil forsøke seg med å legge det selv, da det er utstyrt med en enkel og lett Topconnect klikksystem.
Det er 25 års garanti på dette gulvet ved bruk i private hjem. Gulvet er en Aqua laminat og er særdeles velegnet til, f.eks. kjøkkenet og vaskerommet.
Til dette laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
