| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eg Sicilia Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en af verdens førende producenter |
| Varenummer: | 05 537371 (219) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 1968659 |
Beskrivelse
Flott moderne laminatgulv som til forveksling ligner et plankegulv i tresorten eik.
Laminatgulvet er motstandsdyktig mot vann og er derfor et utmerket valg på kjøkkenet, vaskerommet, entreen og lignende steder.
Gulvet Eik Sicilia Natur er i slitasjeklasse 33 og kan brukes i både private boliger samt til forskjellige yrkesformål.
Laminatgulvet er i plankformat med 4-siders fas og har et praktisk moderne klikk-system for enkel og lett montering.
