| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Eleganza Antikkgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 541555 (230) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146558 |
Beskrivelse
Dette elegante moderne laminatgulv har et smukt gråtonet egetræslook, der er en utrolig vellignende gengivelse af gråtonet egetræ.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4-siders fas, som fremhæver de enkelte planker, når gulvet er lagt.
Gulvet Tritty 200 Aqua Eg Eleganza Antikgrå er en aqua laminat og er ekstra beskyttet mod fugt, hvilket gør gulvet til et godt valg i f.eks. køkkenet og bryggerset.
Laminatgulvet har et moderne 5G kliksystem for nem og enkel montage.

