| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Eleganza Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 541557 (824) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146546 |
Beskrivelse
Dette elegante laminatgulv har et lekkert nordisk eikeutseende og har derfor ikke overraskende fått navnet Eg Eleganza Natur.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas og har et praktisk moderne klikk-system for enkel og rask montering.
Gulvet Tritty 200 Aqua Eg Eleganza Natur er i sliteklasse 33 og har en slitegaranti på 25 år.
Laminatgulvet er motstandsdyktig mot fukt og er derfor et utmerket valg i kjøkken, vaskerom, entreen og lignende steder.
