| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Eleganza Kremhvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 541559 (823) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146540 |
Beskrivelse
Dette vakre HARO laminatgulvet har et lekkert lyst utseende og har navnet Eik Eleganza Kremhvit.
Laminatgulvet er utstyrt med det praktiske TopConnect klikkesystemet, som gjør det deilig enkelt for deg å legge gulvet.
Våre HARO Aqua laminatgulv er velegnet til både private hjem og næringsliv. Med Tritty 200 Aqua får du et laminatgulv, hvor du ikke trenger å bekymre deg for dryppende våte sko, yttertøy eller lignende, da gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Gulvet er derfor spesielt egnet for rom som kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet har et moderne preg samt et autentisk trelook, som er en naturtro gjengivelse av den vakre klassiske tresorten eik.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
