| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Contura Stengrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja. 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 540239 (825) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100930 |
Beskrivelse
Dette flotte laminatgulvet har et moderne lyst eiketrærlook, noe som gjør det perfekt til en moderne skandinavisk innredning.
Gulvet er utstyrt med både et smart TopConnect klikkesystem samt har en slitasjegaranti på 25 år.
Tritty 200 Aqua Eik Contura Stengrå er et aqua laminatgulv som har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette gjør gulvet særlig egnet til rom som kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet er fremstilt med bærekraftige materialer, HARO laminatgulv har derfor fått det tyske miljømerket "Der Blauer Engel"
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
