| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 544784 (829) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341921 |
Beskrivelse
HARO laminatgulv med et moderne utseende, gulvet er designet for ditt unike hjem med et flott plankeformat. Gulvets trelook er inspirert av tresorten eik.
Laminatgulvet er motstandsdyktig mot fukt og derfor et fremragende valg i kjøkkenet, vaskerommet, entreen eller lignende steder.
Tritty 200 Aqua Eik Vario har slitasjeklasse 33 samt en slitasjegaranti på 25 år. Gulvet kan brukes både i private boliger og til ulike næringsformål.
Laminatgulvet har et moderne og praktisk klikk-system, noe som gjør det enkelt å montere.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
