| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Metallisk Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 544775 (831) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341912 |
Beskrivelse
Selv om HARO laminatgulv har et rustikt og unikt utseende inspirert av tresorten eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas og har et praktisk moderne klikk-system for enkel og lett montering.
Laminatgulvet er motstandsdyktig mot vann og et praktisk valg på kjøkkenet, vaskerommet, entreen og lignende steder.
Gulvet Eik Sicilia Natur er i slitasjeklasse 33 og har en slitasjegaranti på hele 25 år.
Laminatgulvet er egnet for både private boliger og en lang rekke forskjellige næringsformål.
Til dette laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
