| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Akacie Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 544787 (834) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2341924 |
Beskrivelse
Denne laminatgulv har et lekkert mørkt trelook, som er inspirert av akasietre. Gulvet er i plankeformat og har noen flotte planker, som sees tydelig da gulvet har 4 siders fas.
Denne HARO Tritty 200 Aqua laminatgulv er egnet for dem som gjerne vil prøve seg med å legge gulvet selv, da det er utstyrt med et praktisk moderne klikk-system.
Det er 25 års garanti på dette gulvet ved bruk i private hjem. Gulvet er en Aqua laminat og er særdeles velegnet til, f.eks. kjøkkenet og vaskerommet.
Tritty 200 Aqua Akasie Vario er i slitasjeklasse 33 og kan brukes i både den private bolig samt til forskjellige næringsformål.
