| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Sheffield kremhvit |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549011 (468) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458986 |
Beskrivelse
Eik Sheffield kremhvit forener det klassiske eiketreutseendet med en frisk og moderne fargetone. Den lyse, kremhvite nyansen tilfører rommet en letthet og ro, mens det naturtro årespillet gir gulvet karakter og dybde.
DISANO Classic Aqua-serien er utviklet for å motstå hverdagens slitasje og utfordringer, noe som gjør det til et opplagt valg i både stue, kjøkken, vaskerom og gang. HARO-gulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både private boliger samt til næring.
Gulvet er enkelt å legge med det effektive 5G klikksystemet og passer perfekt for deg som ønsker et stilrent og praktisk alternativ til et klassisk plankegulv i tre.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
