| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Jubilé |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549021 (451) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458991 |
Beskrivelse
DISANO Eik Jubilé fra HARO Disano forener det rustikke uttrykket med en moderne, lys tone. De livlige årer og den børstede overflaten gir gulvet en rå sjarm, som samtidig fremstår elegant og balansert.
Classic Aqua-serien er egnet for montering i det meste av huset og er et opplagt valg i både kjøkken, entré og vaskerom. Designgulvet er i slitasjeklasse 33 og kan i tillegg til private boliger også brukes til en lang rekke forskjellige næringsformål. Gulvet har 25 års garanti ved privat bruk.
Med 5G klikk-systemet er gulvet raskt og enkelt å legge, uansett om du er nybegynner eller vant til gjør-det-selv-prosjekter.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
