| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Provence krem |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 548995 (484) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458978 |
Beskrivelse
Eik Provence krem fra HARO er det ideelle valget for deg som ønsker et mykt og harmonisk gulv med et naturtro trelook.
De lyse undertonene og fine åremønstre skaper et rolig og vakkert uttrykk, som lett glir inn i både moderne skandinaviske og klassiske innredninger.
DISANO Classic Aqua-gulvet er ikke bare estetisk flott, det er også et praktisk gulvalternativ, noe som gjør det perfekt for hjemmets mer krevende rom som kjøkken og vaskerom. Gulvet er i slitasjeklasse 33 og har dessuten 25 års garanti ved privat bruk. Designgulvet kan også brukes til en rekke yrkesformål.
Gulvets 5G klikksystem sikrer dessuten enkel og rask legging.
Til dette HARO Disano-gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
