| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Sheffield gråbrun |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549009 (566) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458985 |
Beskrivelse
Haro designgulvet Eik Sheffield gråbrun kombinerer kjølige gråtoner med varme brunlige nyanser, noe som gir et avbalansert og naturlig utseende. De livlige åretegningene skaper et flott spill i overflaten og tilfører rommet en elegant ro.
DISANO Classic Aqua gulvet er egnet for montering i det meste av huset og er designet for å motstå hverdagens utfordringer. Gulvet er i slitasjeklasse 33 og kan også brukes til mange forskjellige næringsformål.
Den enkle monteringen med 5G klikkesystem gjør gulvet til et praktisk valg uansett om du selv ønsker å legge gulvet eller velger å få en profesjonell til å klare oppgaven.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
