| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Peak greige |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549027 (518) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458994 |
Beskrivelse
DISANO designgulvet Eik Peak greige fra HARO kombinerer fargene grå og beige i en harmonisk greige-tone, som skaper et moderne og sofistikert uttrykk.
Den børstede overflaten fremhever trelookets naturlige struktur og gir overflaten en autentisk følelse, mens de subtile fargeskiftene tilfører dybde og karakter.
Classic Aqua gulvet kan legges i det meste av huset og er med sine praktiske egenskaper et opplagt valg i f.eks. kjøkken og vaskerom. Med 25 års garanti ved privat bruk, får du både et stilfullt og langvarig valg.
Klikksystemet sikrer en rask og enkel montering, så du enkelt kan skape et helhetlig utseende i hjemmet.
Gulvet er i slitasjeklasse 33 og kan også brukes til forskjellige næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
