| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Picardie puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549005 (482) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458983 |
Beskrivelse
DISANO Classic Aqua Eik Picardie puro bringer et lyst og bløtt uttrykk til hjemmet med sin fine balanse mellom varme sandtoner og subtile åretegninger, som gjør at gulvet til forveksling ligner et ekte tregulv.
Det enkle og naturtro designet skaper en rolig atmosfære, som passer perfekt til både moderne og klassiske innredninger. Den autentiske overflaten fremhever trelookets estetikk, mens den lyse fargen gjør rommet mer åpent og innbydende.
HARO designgulvet er egnet for de fleste rom i boligen, noe som gir fleksibilitet til å bruke det i både stuen, soverom, kjøkkenet og vaskerommet. I tillegg kan gulvet brukes til ulike næringsformål.
Med 25 års garanti ved privat bruk får du et gulv som kombinerer stil, funksjonalitet og holdbarhet.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
