| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Provence puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 548999 (478) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458980 |
Beskrivelse
Eik Provence puro fra HARO fremhever en harmonisk kombinasjon av lyse gyldne toner og bløte åremønstre, som gir gulvet et tidløst og innbydende uttrykk.
Den naturtro trestrukturen tilfører varme og karakter til rommet, uten å dominere innredningen. Den lyse fargen forsterker følelsen av romslighet og passer både til klassiske og moderne stilarter.
Da DISANO Classic Aqua gulvserien er egnet for montering i det meste av boligen og har en høy motstandsdyktighet mot fukt, kan gulvet trygt legges i både kjøkken, vaskerom og andre lignende rom. Designgulvets praktiske egenskaper og høye slitestyrke betyr også at gulvet kan brukes til mange forskjellige næringsformål.
Det smarte klikk-systemet gjør monteringen enkel, selv om du ikke har mye erfaring med gulvlegging.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
