| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Phoenix |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549023 (444) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458992 |
Beskrivelse
DISANO Classic Aqua Eik Phoenix kombinerer varme honningnyanser med naturtro markante åretegninger og livlige knaster, som gir gulvet et autentisk og rustikt preg.
Den børstede overflaten minner til forveksling om treets naturlige struktur, noe som skaper en dybde i uttrykket som passer perfekt til både koselige landlige miljøer og moderne, naturinspirerte hjem.
HARO designgulvet er egnet for montering i størstedelen av huset, så du kan nyte det vakre eiketræslignende utseendet i kjøkken, vaskerom og lignende rom. Gulvet kan også brukes til en lang rekke forskjellige næringsformål.
Med 25 års garanti ved privat bruk får du en løsning som både er vakker og holdbar i mange år fremover.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
