| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Sheffield natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549015 (430) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458988 |
Beskrivelse
Eik Sheffield natur er et moderne designgulv som kombinerer klassisk eleganse med et varmt og levende uttrykk. De gyldenbrune tonene og de fine åretegningene skaper en naturlig dybde, som gir rommet karakter og en innbydende atmosfære.
Overflaten er utformet med et autentisk eiketre-look, som fremhever treets spill og gir et harmonisk helhetsinntrykk, som passer perfekt til både moderne og mer tradisjonelle hjem.
Haro designgulvet er velegnet til de fleste av husets rom, noe som gjør det allsidig i bruk og sikrer at du kan skape et flott helhetsinntrykk i innredningen.
DISANO Classic Aqua gulvet leveres med hele 25 års garanti ved privat bruk og er et sikkert valg, hvis du ønsker et gulv som holder seg vakkert i mange år.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
