| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Provence natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 548997 (293) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458979 |
Beskrivelse
Eik Provence natur er et vakkert designgulv som utstråler klassisk varme og naturlig eleganse. Med sin livlige årestruktur og varme brune farge gir gulvet rommet et innbydende uttrykk som passer perfekt til mange forskjellige typer innredninger.
De autentiske detaljene fremhever treets dybde og karakter, noe som skaper en harmonisk atmosfære med masse personlighet.
DISANO Classic Aqua designgulvet er slitesterkt og enkelt å vedlikeholde, noe som gjør det til et praktisk valg i både stue, kjøkken og andre oppholdsrom.
Med 25 års garanti for privat bruk får du et gulv som kombinerer estetikk og holdbarhet i særklasse. Gulvet er i slitklasse 33 og er også egnet for en rekke forskjellige næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
