| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik Peak honning |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549029 (285) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458995 |
Beskrivelse
DISANO Classic Aqua Eik Peak honning er et gulv som kombinerer naturtro sjarm med en varm og innbydende glød. Den gyldne honningfargen fremhever de naturtro åretegningene og gir rommet et uttrykk av komfort og kvalitet.
Den børstede overflaten tilfører struktur, som understreker gulvets autentiske karakter og gir designgulvet et rustikt, men fortsatt elegant uttrykk.
Resultatet er et slitesterkt gulv som skaper både varme og liv i hjemmets innredning, uansett om det legges i kjøkken, stue eller andre oppholdsrom.
Med sin balanse mellom klassisk trelook og moderne holdbarhet er dette gulvet et opplagt valg for deg som ønsker et naturlig, men samtidig praktisk fundament i boligen. Gulvet er i slitklasse 33 og er også egnet for mange forskjellige næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
