| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Eik |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549019 (283) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458990 |
Beskrivelse
DISANO Classic Aqua Eik fra HARO er et gulv som forener varme, naturlighet og en markant struktur i ett uttrykk.
Den dype honningbrune nyansen og de levende årene gir en autentisk trefølelse, som skaper en innbydende atmosfære i både klassiske og moderne hjem.
Den børstede overflaten etterligner de fine detaljene i eikens struktur, noe som tilfører ekstra karakter og dybde til rommet.
Med sin høye slitestyrke og egnethet til både kjøkkenet, vaskerommet og lignende rom er gulvet en praktisk løsning for hele boligen samt til en lang rekke forskjellige næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
