| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Fjelllærk konjakkebrun |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549031 (281) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458996 |
Beskrivelse
Bjerglærk cognacbrun er et eksklusivt gulv med en varm og fyldig trefarge, som skaper en innbydende atmosfære i ethvert rom.
Den naturtro strukturen og de børstede detaljene fremhever de vellignende åretegningene og gir gulvet et levende uttrykk som emmer av kvalitet og autentisitet.
Den dype cognacbrune nyansen tilfører både varme og eleganse, noe som gjør gulvet til et opplagt valg i alt fra moderne hjem til klassiske innredninger.
DISANO Classic Aqua designgulvet er ikke bare vakkert, men er også særdeles praktisk med slitestyrke klasse 33, samtidig som den høye motstandsdyktigheten mot fukt gjør gulvet velegnet til f.eks. kjøkkenet og vaskerommet, noe som gir enda flere bruksområder i innredningen.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
