| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Fjelllærk puro |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549033 (501) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458997 |
Beskrivelse
Bjerglærk puro er et eksklusivt gulv som lyser opp i ethvert rom med sin lyse og elegante tre-farge. De naturtro strukturene og børstede detaljer fremhever de vakre åretegningene, som gir gulvet et levende og autentisk uttrykk.
Den lyse nyansen skaper en innbydende atmosfære og tilfører et streif av eleganse, noe som gjør gulvet til det perfekte valget uansett om stilen din er moderne eller klassisk.
HARO DISANO Classic Aqua designgulvet er ikke bare vakkert, men også ytterst praktisk. Med slitasjeklasse 33 og en høy motstandsdyktighet mot fukt, er det ideelt for rom som kjøkken og vaskerom. På den måten får du enda flere muligheter til å skape et sammenhengende utseende i hele hjemmet.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
