| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Classic Aqua - Sandeg |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 9,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,39 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549017 (504) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458989 |
Beskrivelse
DISANO Classic Aqua Sandeg fra HARO er et gulv som kombinerer varme, naturlighet og en markant struktur i ett og samme vellignende eikeutseende. Den dype tre-fargen og de levende årene skaper en naturtro trefølelse, som gir en innbydende atmosfære i både klassiske og moderne hjem.
Gulvets børstede overflate etterligner de fine detaljene i eikens struktur og tilfører ekstra karakter og dybde til rommet. Med sin høye slitestyrke og robusthet er det en praktisk løsning for hele boligen, inkludert rom som kjøkkenet og vaskerommet. Gulvet er også velegnet for en lang rekke forskjellige næringsformål.
Designgulvet har et moderne 5G klikk-system, som sikrer at gulvet er lett å legge og kan legges som et flytende gulv.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
