| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Sheffield kremhvit |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549107 (720) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459033 |
Beskrivelse
HARO DISANO LifeAqua i designet Eik Sheffield kremhvit er skapt for å gi hjemmet ditt et lyst og innbydende uttrykk, uten å gå på kompromiss med funksjonaliteten.
Gulvet imponerer med sin naturtro trestruktur og det autentiske treutseendet, som gir rommet et moderne, men tidløst preg.
De brede og lange plankene med fas på alle fire sider understreker det elegante utseendet og skaper en harmonisk helhet i innredningen.
Gulvet er dessuten utstyrt med det brukervennlige Top Connect klikk-systemet, som gjør monteringen rask og enkel.
Designgulvet er i slitasjeklasse 33 og har takket være et integrert korklag gode lyddempende egenskaper samt god gangkomfort.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
