| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Jubilé |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549117 (710) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459038 |
Beskrivelse
Dette flotte gulvet fra Haro Disano LifeAqua serien er i designet Eik Jubilé. Designet kombinerer stil og funksjonalitet på beste vis. Gulvet er en utrolig vellignende gjengivelse av et plankegulv i tresorten eik.
Designgulvet har en naturlig, varm tone og en naturtro trestruktur, som gir rommet et koselig og eksklusivt uttrykk.
De brede og lange plankene med fas på alle 4 sider fremhever det elegante eiketrærlooket og skaper et harmonisk helhetsinntrykk, uansett om gulvet legges i en privat bolig eller brukes til næring.
Designgulvet er utstyrt med det praktiske Top Connect klikksystemet, som gjør det enkelt å legge gulvet. Samtidig gjør korklaget at gulvet har en fremragende gangkomfort og er lyddempende.
Til dette HARO Disano gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
