| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Provence krem |
| Overflate: | Authentic |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549091 (678) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2459025 |
Beskrivelse
HARO DISANO LifeAqua Eik Provence krem gir hjemmet ditt et lyst og harmonisk uttrykk med sine elegante årer og rolige fargetoner.
Det autentiske treverket skaper et naturlig utseende som passer perfekt til både moderne og klassiske interiører.
De brede og lange plankene med fas på alle 4 sider understreker det elegante designet og gir rommet en romslig og innbydende følelse.
Designgulvet kan legges i det meste av boligen og er med sine praktiske egenskaper særlig egnet for rom som kjøkkenet og vaskerommet. Gulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for næringsvirksomhet.
Med det praktiske 5G klikksystemet er gulvet enkelt å montere.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
