| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Sheffield gråbrun |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549105 (674) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459032 |
Beskrivelse
HARO DISANO LifeAqua Eik Sheffield gråbrun gir innredningen et moderne og samtidig naturlig uttrykk med sine diskrete gråbrune nyanser og realistiske tre-mønstre.
Den autentiske strukturen tilfører varme og karakter, noe som gjør gulvet velegnet til både lyse og mer dempede innredninger.
De brede og lange plankene med fas på alle sider understøtter gulvets elegante design og gir rommet et harmonisk flow.
Takket være det enkle 5G klikksystemet kan gulvet legges raskt og enkelt, mens gulvets korklag sikrer gode lyddempende egenskaper og en god gangkomfort.
Designgulvet er i slitasjeklasse 33.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
