| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Sheffield puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549109 (618) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459034 |
Beskrivelse
HARO Disano LifeAqua Eik Sheffield puro gir hjemmet ditt et lyst og naturlig uttrykk med sitt naturtro eikeutseende og de myke, varme nyansene.
Den autentiske overflaten skaper en klassisk, men moderne atmosfære som passer til både minimalistiske og koselige interiører.
De brede og lange plankene med fas på alle fire sider fremhever det elegante treutseendet og gir rommet et luftig og stilfullt helhetsinntrykk.
Designgulvet er slitesterkt og egnet for både private boliger og mange forskjellige næringsformål.
Gulvet har et innebygd korklag som gir gulvet god gangkomfort og sikrer at gulvet er lyddempende. Det praktiske 5G klikk-systemet gjør monteringen enkel og rask.
Til dette HARO Disano gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
