| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Picardie puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549101 (617) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459030 |
Beskrivelse
HARO Disano LifeAqua i designet Eik Picardie puro gir rommet et harmonisk og lyst uttrykk med sitt lyse naturtro trælook og elegante, nøytrale toner.
Den autentiske strukturen skaper et naturlig og rolig look, som passer perfekt til både nordiske og klassiske innredninger.
De brede og lange plankene med fas på alle fire sider fremhever gulvets elegante trælook og gir rommet en romslig og innbydende atmosfære.
Designgulvet er egnet for både private boliger og en rekke forskjellige næringsformål. Gulvet er i slitasjeklasse 33.
Takket være det smarte 5G klikksystemet er gulvet enkelt og raskt å legge. Mens gulvets slitesterke overflate sikrer at gulvet kan klare utfordringene i en travel hverdag og er enkelt å rengjøre.
