| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Fjellfuru puro |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549129 (603) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2459044 |
Beskrivelse
HARO Disano LifeAqua i designet Fjellfuru; puro tilfører ditt hjem et levende og karakterfullt utseende med sine varme nyanser og naturtro åretegninger.
Den børstede strukturen tilfører rommet en naturlig, rustikk eleganse og gir gulvet et levende fargespeil, som passer til mange innredningstyper.
De brede og lange plankene med fas på alle 4 sider fremhever det rustikke designet og gir en harmonisk helhetsfølelse.
I tillegg til å være vakkert å se på, er gulvet også slitesterkt, rengjøringsvennlig og har en god gangkomfort.
Med det praktiske 5G klikk-systemet er gulvet raskt og enkelt å legge. Designgulvets korklag betyr at gulvet er lyddempende.
Gulvet er egnet for både boliger og næring.
