| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Phoenix |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549119 (307) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459039 |
Beskrivelse
Eik Phoenix designgulvet fra HARO kombinerer varme, gyldne nyanser med en levende årestruktur, der gir gulvet et autentisk og rustikt uttrykk, som til forveksling ligner ekte tre.
Den børstede strukturen tilfører rommet en naturlig, rustikk eleganse og skaper en hyggelig atmosfære, som passer perfekt til både moderne og klassiske hjem.
De brede og lange plankene med fas på alle 4 sider skaper en vakker helhet i rommet.
Gulvene i DISANO LifeAqua serien er i slitestyrke klasse 33 og kan legges i det meste av boligen samt anvendes til forskjellige næringsformål.
Takket være det smarte 5G klikksystemet er gulvet enkelt og raskt å legge. Gulvets korklag gir en god gangkomfort og gjør gulvet lyddempende.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
