| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Sheffield natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549111 (600) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459035 |
Beskrivelse
Eik Sheffield natur designgulvet fra HARO gir et tidløst og varmt uttrykk med sine klassiske eikenyanser og naturtro åretegninger.
Den autentiske strukturen og gulvets vakre spill av nyanser tilfører rommet en naturlig eleganse og skaper en innbydende atmosfære som passer til mange forskjellige innredningstyper.
De brede og lange plankene med fas på alle fire sider fremhever gulvets ekte trelook og skaper en harmonisk helhet i rommet.
Med det praktiske 5G klikksystemet er gulvet enkelt og raskt å legge. Blant gulvets andre fordeler er den slitesterke overflaten og det integrerte korklaget.
DISANO LifeAqua Eik Sheffield natur er i slitklasse 33 og kan legges i det meste av boligen samt brukes til næring.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
