| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Picardie natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549099 (741) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459029 |
Beskrivelse
Eik Picardie natur gir et varmt og innbydende uttrykk med sine dype naturlige toner og karakteristiske åretegninger, som gjør at gulvet til forveksling ligner ekte eiketrær.
Den autentiske strukturen tilfører rommet en klassisk eleganse og skaper en koselig atmosfære som passer til både moderne og tradisjonelle innredninger.
De brede plankene med fas på alle fire sider fremhever det naturtro trelooket og skaper en vakker og harmonisk helhet.
Takket være det praktiske 5G klikksystemet er gulvet enkelt og raskt å legge. Takket være korklaget er gulvet lyddempende og har en god gangkomfort. Takket være den slitesterke overflaten er gulvet lett å rengjøre og vedlikeholde.
HARO DISANO LifeAqua designgulvet er i slitklasse 33 og egnet til både private boliger samt til næringsliv.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
